1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek wspomnienie św. Ireneusza, w sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  2. W sobotę o godz. 19.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie formacyjne Rycerzy Niepokalanej.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 zapraszamy na Mszę Świętą
    z modlitwą o uzdrowienie
    .
  4. Zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuariów Wielkopolski w dniach 20-21 lipca. Więcej informacji można uzyskać w zakrystii.
  5. Udającym się na wakacje i urlopy życzymy wielu łask Bożych, opieki Niepokalanej, Bożego błogosławieństwa na każdy dzień, dobrej pogody
    i wspaniałego wypoczynku. W czasie urlopu i odpoczynku wakacyjnego pamiętajmy o obowiązku niedzielnej Eucharystii i codziennej modlitwie.
  6. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Jerzy Trzciński, l. 70 z Serok Parceli i śp. Konrad Walczak, l. 35 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie