1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, w piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.
  2. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej
    w Budkach Piaseckich będzie sprawowana w czwartek o godz. 9.00
    w tamtejszej kaplicy a dla Szkoły Podstawowej w Teresinie i w Paprotni oraz Zespołu Szkół im. Prymasa Tysiąclecia będzie sprawowana w piątek
    o godz. 8.00
    w Bazylice. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkół.
  3. Koło Przyjaciół Radia Maryja przy naszej parafii zaprasza wszystkich chętnych na pielgrzymkę do Częstochowy na uroczystości związane z 33. rocznicą powstania Radia Maryja w dniu 14 lipca 2024 r. Szczegóły i kontakt w programie, który znajduje się na tablicy ogłoszeń przy Bazylice i przed bramą.
  4. Zapraszamy także na pielgrzymkę parafialną do sanktuariów Wielkopolski w dniach 20-21 lipca. Więcej informacji można uzyskać
    w zakrystii.
  5. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Tadeusz Ciura l. 89 z Teresina, śp. Kazimiera Latosińska l. 97 z Granic. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie