Rekolekcje Adwentowe dobiegły do końca. Było to wyjątkowe przeżycie. I niech owoce tego czasu teraz dojrzewają i nabierają smaku. Pamiętajmy w modlitwie o rekolekcjoniście – ks. Tomaszu Kosteckim!

Zapraszamy do obejrzenia transmisji Mszy świętych z wszystkich trzech dni rekolekcyjnych:

dzień 1

dzień 2

dzień 3

Nowy rok otwiera przed nami nowy rozdział w historii naszego życia. Spoglądamy na ten czas z ciekawością a nierzadko z niepokojem, zwłaszcza wobec trudności, jakie ze sobą przyniosła pandemia koronawirusa. Być może ktoś w jej wyniku stracił osobę bliską, inny zdrowie czy pracę albo stabilność finansową. U niektórych wiara uległa zachwianiu a u innych wręcz przeciwnie – odnowieniu. Pragniemy wraz z wizytą w Waszym domu przynieść Wam, drodzy Bracia i Siostry, pokój od Nowonarodzonego Jezusa Chrystusa! Niech Święta Rodzina będzie dla Was wzorem znoszenia trudności, szukania ratunku u Boga i dbania o szczere i mocne więzi rodzinne! Niech w tym wszystkim umacnia Was wstawiennictwo Niepokalanej i św. Józefa oraz Boże błogosławieństwo, którego z serca udzielamy.

W tym miejscu pragniemy również podziękować za ofiary złożone przy okazji wizyty duszpasterskiej. Będą one przeznaczone na kontynuowanie prac modernizacyjnych w kaplicy cmentarnej oraz w salach duszpasterskich domu parafialnego.
Akcja „Paczuszka dla Maluszka” zakończona! Składamy wszystkim Darczyńcom serdeczne „Bóg zapłać” za niezwykle hojne obdarowanie dzieci i ich mam! Dary zostały w większości dostarczone już wczoraj do Domu Samotnej Matki w Piaskach Królewskich. Jednak ze względu na ogromną ilość darów nie zmieściło się wszystko „na raz” do auta, więc niebawem w kolejnym transporcie pozostałe prezenty dotrą do DSM.
Za Dobrodziejów zostanie odprawiona Msza św. podczas Pasterki o 24.00 w Bazylice.