W sobotę 19 września wyruszyła po raz kolejny parafialna pielgrzymka rodzin do Sanktuarium w Miedniewicach. Grupa ok. 80 pielgrzymów z o. Piotrem Sochą i o. Bartoszem Boguckim na czele wyszła spod bazyliki o godz. 7.00. Pielgrzymka zakończyła się Mszą Świętą w Miedniewicach o godz. 13.00. Dziękujemy Siostrom Klaryskom za przygotowanie pysznego posiłku, Skautom Europy za zapewnienie bezpieczeństwa podczas marszu oraz p. Piotrowi Szymańskiemu za transport pielgrzymów z powrotem do Niepokalanowa.

W niedzielę 13 września do I Komunii przystąpiła druga grupa dzieci ze szkół naszej parafii. Dzieci przygotowywane były przez o. Bartosza i s. Urszulę. Komunii Świętej udzielił o. Proboszcz oraz ks. Andrzej Żelazo.

Dzień wcześniej dzieci odbyły swoją pierwszą w życiu spowiedź.