I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2018

  1. Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 18.30;zaś nabożeństwo Gorzkich Żalów w niedziele o godz. 17.00, kazania pasyjne w tym roku głosić będzie o. Sebastian Bielski. Zapraszamy także na Msze święte połączone z jutrznią – brewiarzową modlitwą Kościoła, w dni powszednie o godz. 6.00.
  2. Zapraszamy na trwające katechezy neokatechumenalne dla dorosłych w domu parafialnym w poniedziałkii czwartki o godz. 20.00.

  1. Darem wielkopostnego okresu i wyrazem naszej miłości względem bliźnich niech będą również złożone produkty spożywcze i chemiczne dla najbardziej potrzebujących. Kosze na te produkty będą wystawione przy ołtarzu św. Antoniego. Rozdzielaniem tych darów zajmie się nasz parafialny Caritas. Za każdy dar złożony z serca mówimy: Bóg zapłać!
  2. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do oznaczonej puszki przy wyjściu z bazyliki. W intencji wszystkich Ofiarodawców modlić będziemy się na Mszy świętej w Wigilię Paschalną.
  3. Przypominamy, że dziś rozpoczyna się Kurs nauk przedmałżeńskich. Spotkania odbywać się będą w niedzielę o godz. 15.00 w sali Domu Parafialnego.
  4. W najbliższą sobotę, 24 lutego, od godz. 8.00 zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn do pomocy przy rozbiórce szopki.
  5. W tym dniu o godz. 9.00, w kaplicy św. Maksymiliana, na Mszy św. gromadzi się Koło Radia Maryja. 
  6. W sobotę 24 lutego o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie duszpasterstwa małżeństw do Niepokalanowa – Lasku. Rozpoczęcie spotkania eucharystią w małej kaplicy klasztornej.