III Niedziela w ciągu roku

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
  • 24 stycznia w środę: Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
  • 25 stycznia w czwartek: Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła;
  • 26 stycznia w piątek: Wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;

  1. Dziś po Mszach św. będzie można otrzymać ulotkę z informacjami o możliwości przekazania 1% z rozliczenia podatkowego na Parafialny Zespół Caritas w Niepokalanowie. Już teraz za wsparcie tej inicjatywy z serca dziękujemy.
  2. 28 stycznia w sobotę o 9.00, w kaplicy św. Maksymiliana, na Mszy św. gromadzi się Koło Radia Maryja.
  3. W dniach 27 i 28 stycznia, w sobotę i niedzielę, w Sali św. Bonawentury odbywać się będzie XVIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze Wieczne Kolędowanie”, organizowany przez Teresiński Ośrodek Kultury. W sobotę od godz. 11.00 do 18.00 zaplanowane są przesłuchania konkursowe. W niedzielę, od godz. 7.00 do 13.00 w bazylice w czasie Mszy św. będą śpiewać uczestnicy Festiwalu. O godz. 14.30 Wielki Finał: werdykt jury, wręczenie nagród i koncert laureatów. Zapraszamy w imieniu organizatorów. Wstęp wolny.
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18.00 i na nabożeństwie po Mszy św. modlić się będziemy o łaskę uzdrowienia duszy i ciała. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
  5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Barbara Kozłowska, z Ludwikowa l. 67, śp. Anna Osiak z Granic l. 23, śp. Władysław Dewerenda z Teresina l. 93, Salomea Drągowska z Nowej Pasecznicy l. 88. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…