• ev2007_16W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić: 19 stycznia we wtorek: Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; 21 stycznia w czwartek: Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  • Dziś rozpoczyna się trwający do 25 stycznia Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • Dziś po Mszy świętej o godz. 10.00 w Domu Rekolekcyjnym odbędzie się spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

  • Również dziś z racji Roku Życia Konsekrowanego o godz. 17.00 zapraszamy na wspólne Nieszpory w intencji wszystkich powołanych do służby Bożej w Kościele.
  • W czwartek zapraszamy wszystkich chętnych na godz. 19.00 do Domu Parafialnego na spotkanie „Wieczernika biblijnego”, aby wspólnie rozważać i zgłębiać Słowo Boże.
  • 23 stycznia w sobotę o godz. 9.00 w Sanktuarium św. Maksymiliana będzie Msza święta w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i naszej Ojczyzny. Po Mszy świętej spotkanie opłatkowe w kawiarence „Zaułek Aniłów”.
  • Również w sobotę w Sali św. Bonawentury w godzinach od 11.00 do 13.30 i od 14.30 do 18.00 odbędzie się XVI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze Wieczne Kolędowanie. W niedzielę od godz. 7.00 do 13.00 w bazylice w czasie Mszy świętych będą śpiewać uczestnicy Festiwalu. O godz. 14.30 Wielki Finał: werdykt jury, wręczenie nagród i koncert laureatów. Serdecznie zapraszamy.
  • Franciszkańskie Biuro Podróży Patron Travel organizuje w maju 2016 roku wyjazd do Fatimy na 99. rocznice objawień.