• W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:16 stycznia w sobotę: Wspomnienie świętych Bernarda i Towarzyszy, pierwszych męczenników franciszkańskich.bautismo07
  • 14 stycznia w środę w czasie wieczornej Mszy świętej za przyczyną św. Maksymiliana modlić się będziemy w intencji rodziców i małżonków naszej parafii, zwłaszcza tych, którzy zawarli sakrament małżeństwa w miesiącu styczniu.
  • W przyszłą niedzielę z racji Roku Życia Konsekrowanego o godz. 17.00 zapraszamy na wspólne Nieszpory w intencji wszystkich powołanych do służby Bożej w Kościele.

• W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 10.00 w Domu Rekolekcyjnym odbędzie się spotkanie opłatkowe Wspólnoty Żywego Różańca.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczyna się trwający do 25 stycznia Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • Zapraszam na spotkanie opłatkowe Rycerstwa Niepokalanej w  naszej parafii, które odbędzie się dziś w naszej kawiarence „Zaułek aniołów” o godz. 12.45.
  • Dnia 14 stycznia w czwartek obok Urzędu Gminy w Teresinie przy ul. Zielonej 20 odbędzie się bezpłatne badanie mammograficzne dla kobiet w wieku 50 – 69 lat
  • W związku ze zmianą stawki za odbiór odpadów komunalnych Urząd Gminy przypomina o obowiązku złożenia przez każdego właściciela nieruchomości nowej deklaracji w terminie do dnia 22 stycznia 2016 r. Szczegóły znajdują się plakacie umieszczonym w gablocie przed bazyliką oraz u sołtysów.