1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Bernarda i Towarzyszy, pierwszych męczenników franciszkańskich, w środę św. Antoniego, w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara.
  2. Od czwartku rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. Wraz z fundacją Adoremus Te Christe od grudnia prowadzimy misję tworzenia stałej grupy adorującej Najświętszy Sakrament w kaplicy wieczystej adoracji. Poszukujemy osób, które zobowiązałyby się do jednej stałej godziny adoracji w tygodniu. Jest jeszcze wiele wolnych godzin. Formularze zgłoszeń znajdują się na stoliku przy Kaplicy Adoracji. Wypełnione można wrzucać do znajdującej się tam skrzynki. Zgłaszać się można także przez stronę internetową parafii.
  4. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  5. Ogłoszenie Sióstr
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Krystyna Borkowska, l. 82 z Paprotni. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…