1. Dzisiejszą Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Jutro przypada rocznica urodzin
    św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  2. Rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską. Program Kolędy jest umieszczony
    w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii a także w formie broszury na stolikach pod chórem. Przez cały styczeń kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku jedynie przed południem w godz. 00-10.00.
  3. W sobotę zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia. Modlitwę rozpoczniemy o godz. 19.30 w Domu Parafialnym. Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza młodzież z naszej parafii.
  4. W dniach 13-14 stycznia w domu parafialnym odbędą się warsztaty z dobrej komunikacji w małżeństwie. Poprowadzi je psycholog Katarzyna Kowalska-Kijak. Szczegółowe informacje w gablocie i stronie internetowej parafii.
  5. Zapraszamy do zapisywania się na Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 16-18 lutego w Domu Parafialnym. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
  6. Wraz z fundacją Adoremus Te Christe od grudnia prowadzimy misję tworzenia stałej grupy adorującej Najświętszy Sakrament w kaplicy wieczystej adoracji. Poszukujemy osób, które zobowiązałyby się do jednej stałej godziny adoracji w tygodniu. Jest jeszcze wiele wolnych godzin. Formularze zgłoszeń znajdują się na stoliku przy Kaplicy Adoracji. Wypełnione można wrzucać do znajdującej się tam skrzynki. Zgłaszać się można także przez stronę internetową parafii.
  7. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  8. Ogłoszenie nt. Rycerza Niepokalanej
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisław Wejrzanowski, l. 69 z Nowej Piasecznicy, śp. Krzysztof Staniak, l. 75 z Teresina i śp. Julia Kąpińska, l. 17 z Paprotni. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…