1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w środę wspomnienie św. Franciszka Salezego, w czwartek Święto Nawrócenia św. Pawła, w piątek wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa.
 2. Osoby chętne do pomocy przy demontażu żywej szopki zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się jutro o godz. 20.00 przed Bazyliką.
 3. We wtorek przypada 11. rocznica śmierci Ks. Kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski.
 4. W sobotę o godz. 19.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie formacyjne Rycerzy Niepokalanej.
 5. W następną niedzielę w ramach misji tworzenia grupy adorującej Najświętszy Sakrament na wszystkich Mszach św. zostaną wygłoszone okolicznościowe kazania połączone ze świadectwem pani Marty Przybyła. Zachęcamy do włączenia się w to piękne dzieło. Informacje i deklaracje zgłoszenia można pobrać na stoliku przy kaplicy adoracji i tam w skrzynce można zostawić swoje zgłoszenie. Można to uczynić także przez naszą stronę internetową pl.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszej scholi parafialnej i chóru „Cantores Immaculatae”.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą
  o uzdrowienie
  duszy i ciała.
 8. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
 9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności: śp. Weronika Zdanowska, l. 91 z Serok Wsi, śp. Stanisława Izak, l. 87 z Teresina i śp. Teresa Wysocka, l. 70 z Serok Parceli. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…