1. Rozpoczęliśmy trzydniowe rekolekcje adwentowe. Nauki rekolekcyjne dzisiaj będą głoszone na każdej Mszy św. a w poniedziałek i wtorek na Mszach św. o godz. 11.00 i 18.00 zaś nauki stanowe o godz. 19.00. Msza św. z nauką w kaplicy w Budkach Piaseckich będzie w poniedziałek i wtorek o godz. 16.00.
  2. Zapraszamy dziś przed Bazylikę w godz. 9.30-14.00 na kiermasz ozdób i ciast  świątecznychprzygotowanych przez dzieci i rodziców z naszej świetlicy parafialnej. Dla każdego przewidziana jest ciepła herbata.
  3. W przedsionku Bazyliki będzie można nabyć opłatki na stół wigilijny dzisiaj i w przyszłą niedzielę.
  4. Przez nadchodzący tydzień kosz na produkty spożywcze dla ubogich wystawiony będzie przy ołtarzu św. Antoniego.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Pasterka nie jest Mszą niedzielną, ale Mszą z Uroczystości Bożego Narodzenia. Zatem mamy obowiązek uczestniczyć w Mszach Świętych zarówno w niedzielę jak i w Boże Narodzenie. Pasterka będzie sprawowana o godz. 24.00 w Bazylice. Poprzedzi ją modlitwa bre­wiarzowa: Wigilijna Godzina Czytań, która rozpocznie się o godz. 23.20. Pasterka w Budkach Piaseckich o godz. 24.00.
  6. Zapraszamy do zapisywania się na Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 16-18 lutego w Domu Parafialnym. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
  7. Przypominamy, że w każdą niedzielę o godz. 17.30 w Domu Parafialnym odbywają się spotkania Grupy AA.
  8. Zachęcamy do zapisywania się na adorację Najświętszego Sakramentu. Zapisu można dokonać on-line wchodząc na stronę internetową parafii. Foldery i czyste deklaracje znajdują się też na stoliku przy kaplicy wieczystej adoracji.
  9. Broszury z programem wizyty duszpasterskiej zwanej Kolędą wyłożone są na stolikach pod chórem.
  10. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.