1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Jana Kapistrana, w sobotę Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  2. W sobotę w Domu Parafialnym o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie formacyjne rycerzy Niepokalanej.
  3. W sobotę zapraszamy na kolejny wieczór uwielbienia. Modlitwę rozpoczniemy o godz. 19.30 w Domu Parafialnym.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
  5. Za tydzień nasi bracia klerycy z Łodzi-Łagiewnik zbierać będą po Mszach świętych ofiary do puszek na dom dziecka.
  6. Od listopada do Wielkanocy nie będzie nabożeństwa różańcowego w soboty o 17.30 w Kaplicy św. Maksymiliana.
  7. Kartki wypominkowe przyjmujemy przy furcie, informacji, w zakrystii i kancelarii. Prosimy o wyraźne, czytelne wypisywanie imion zmarłych oraz podawanie miejscowości zamieszkania rodziny, która poleca ich modlitwie Kościoła.
  8. Koło Przyjaciół Radia Maryja przy naszej parafii zaprasza na pielgrzymkę do Warszawy dnia 10 listopada 2023 r. W programie: Sanktuarium Narodowe św. Andrzeja Boboli, Muzeum Żołnierzy Wyklętych przy ul. Rakowieckiej, Sanktuarium św. Stanisława Kostki na Żoliborzu, gdzie posługiwał bł. ks. Jerzy Popiełuszko. Szczegóły i kontakt w gablocie i na tablicy przed Bazyliką.
  9. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  10. Ogłoszenie br. Feliksa
  11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Zofia Jaworska, l. 74 z Teresina i śp. Roman Majkowski, l. 73 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…