1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, we wtorek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę Święto św. Łukasza Ewangelisty, w czwartek wspomnienie dowolne bł. Jerzego Popiełuszki, w piątek wspomnienie św. Jana Kantego.
  2. Dziś obchodzimy XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „Św. Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Przez całą niedzielę odbywa się zbiórka do puszek na rzecz Funduszu Stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
  3. Jutro z okazji Dnia Edukacji Narodowej zapraszamy dyrekcje szkół z terenu naszej parafii oraz nauczycieli, wychowawców i pracowników na Mszę św. do Domu Parafialnego na godz. 18.00. Po Eucharystii zapraszamy na spotkanie przy wspólnym stole.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na obchody Narodowego Dnia Pamięci Duchownych Niezłomnych w Niepokalanowie. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  5. Zbliża się listopad, w którym pamiętamy w modlitwie o naszych zmarłych. Będziemy polecać ich Miłosierdziu Bożemu podczas nabożeństwa wypominkowego przez cały miesiąc w dni powszednie. Kartki z imionami zmarłych przyjmujemy przy furcie, informacji, w zakrystii i kancelarii. Prosimy o wyraźne, czytelne wypisywanie imion zmarłych oraz podawanie miejscowości zamieszkania rodziny, która poleca ich modlitwie Kościoła.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Medugorje w dniach 21-28 października. Szczegóły na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej parafii.
  7. W lutym 2024 roku zapraszamy na pielgrzymkę do Argentyny – kraju papieża Franciszka. Szczegóły w gablocie.
  8. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Wacław Brzeziński, l. 91 ze Starej Piasecznicy. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…