1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek Święto św. Józefa z Kupertynu; w środę wspomnienie świętych Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy; w czwartek Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; w sobotę wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.
2. Wznawiamy po wakacjach spotkania Rycerstwa Niepokalanej dla młodzieży, odbywać się one będą w każdą środę o godz. 17.00 w domu parafialnym. Zapraszamy młodzież powyżej 14. r. życia.
3. W Sobotę, 7 października o godz. 14.00 w sali św. Bonawentury grupa teatralna z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim przedstawi spektakl taneczny „Kolbe – w imię godności” w reżyserii i choreografii Tomasza Balcerka. Serdecznie zapraszamy.
4. W dniu 23 września w sobotę, zapraszamy na MAKSYMILIANALIA, czyli VIII ogólnopolskie spotkanie środowisk Kolbiańskich. Szczegóły w gablocie.
5. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.
6. Organizujemy parafialną pielgrzymkę do Medugorje, Światowego Centrum Modlitwy o Pokój, w dniach 21-28 października br. Szczegóły na plakacie zawieszonym w gablocie oraz na parafialnej stronie internetowej.
7. Po Mszy Św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.