1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, w piątek wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, w sobotę święto św. Marii Magdaleny.
  2. Dziś po Mszach zbieramy do puszek ofiary na zakup produktów żywnościowych na poczęstunek dla pielgrzymów z Ełku i Warszawy, którzy przybędą do naszego Sanktuarium na początku sierpnia.
  3. W środę wspominamy błogosławionych Hermana Stępnia i Achillesa Puchałę, patronów naszego domu parafialnego. Z tej racji zapraszamy do Bazyliki na nabożeństwo ku ich czci i ucałowanie relikwii w środę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Bogusław Szram, l. 72 z Serok Wsi oraz śp. Bożenna Przybysz, l. 75 z Granic. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…