1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Weroniki Giuliani, we wtorek święto św. Benedykta, w środę wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w czwartek wspomnienie świętych Andrzeja Świerada i Benedykta, w sobotę święto św. Bonawentury.
  2. We wtorek przybędzie do nas XXIV pielgrzymka Diecezji Łomżyńskiej do Niepokalanowa w intencji Trzeźwości Narodu. O godz. 11.00 pielgrzymi będą uczestniczyć we Mszy św. pod przewodnictwem JE Ks. Bp. Tadeusza Bronakowskiego.
  3. Za tydzień będziemy zbierać ofiary do puszek na zakup produktów żywnościowych na poczęstunek dla pielgrzymów z Ełku i Warszawy, którzy przybędą do naszego Sanktuarium na początku sierpnia.
  4. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna będzie w godz. 9.00-10.00 w poniedziałki, środy i piątki a w godz. 16.45-17.45 we wtorki, czwartki i piątki.
  5. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza wszystkich chętnych na Święto Dziękczynienia w Rodzinie do Torunia w dniu 5 sierpnia 2023 r. Szczegóły programu i kontakt znajdują się w gablocie przy Bazylice.
  6. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  7. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Edward Bluszcz, l. 80 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…