1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek święto św. Tomasza Apostoła, w czwartek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli.
  2. Dziś nabożeństwo o godz. 17.00 będzie połączone z procesją. Zapraszamy do udziału asystę liturgiczną, ministrantów, biel i dziewczynki sypiące kwiaty.
  3. W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. i nabożeństwo godziny świętej w intencji licznych i świętych powołań kapłańskich. W I piątek zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do spowiedzi przez cały dzień i do uczestnictwa we Mszy św. i Komunii wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  4. W następną niedzielę przybędą do nas pielgrzymi biorący udział w I Światowym Kongresie Edukacji i Nauki Polskiej za Granicą. Mszy św. o godz. 10.00 będzie przewodniczył JE ks. bp Rafał Markowski z Warszawy. Organizatorem pielgrzymki jest Instytut Języka Polskiego im. św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  5. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna będzie w godz. 9.00-10.00 w poniedziałki, środy i piątki a w godz. 16.45-17.45 we wtorki, czwartki i piątki.
  6. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  7. Promocja Rycerza Niepokalanej – o. Piotr Szczepański
  8. W piątek odbył się pogrzeb śp. o. Franciszka Targońskiego z Rzymu.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Władysława Staniszewska, l. 95 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…