1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić: w piątek Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  2. Przypominamy, że w każdy czwartek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym Odnowa w Duchu Świętym wraz z kapłanem posługuje modlitwą wstawienniczą. Skorzystać z tej modlitwy może każda osoba, która przeżywa chorobę lub inne trudności natury fizycznej czy duchowej.
  3. W sobotę w Domu Parafialnym o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie formacyjnerycerzy Niepokalanej.
  4. W sobotę zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia. Modlitwę rozpoczniemy o godz.19.30 w sali na górze Domu Parafialnego. Będzie także możliwość spowiedzi.
  5. Również w sobotę Mszą św. o godz. 19.00, której będzie przewodniczył Dominik Chmielewski, rozpocznie się Małżeńska Krucjata Różańcowa – modlitwa w intencji ratowania małżeństw i rodzin. Całonocne czuwanie i „szturm różańcowy” zakończy się Mszą św. w niedzielę o godz. 6.00. W imieniu organizatorów, wspólnot małżeńskich i naszego klasztoru serdecznie zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
  7. Kartki wypominkowe przyjmujemy w zakrystii, przy furcie klasztornej i w kancelarii. Prosimy o wyraźne, czytelne wypisywanie imion zmarłych oraz podawanie miejscowości zamieszkania rodziny, która poleca ich modlitwie Kościoła.
  8. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Hanna Kamińska, l. 74 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…