W niedzielę 21 marca 2021 r. podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 nastąpił Akt zawierzenia świętemu Józefowi Parafii i Klasztoru w Niepokalanowie oraz Prowincji Zakonnej. Dzień ten to 50. rocznica konsekracji ołtarza św. Józefa w Niepokalanowie, której dokonał w roku 1971 Prymas Polski – Czcigodny Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński. Aktu zawierzenia dokonali wspólnie Ojciec Prowincjał Grzegorz Bartosik wraz z Ojcem Gwardianem Mariuszem Słowikiem i Ojcem Proboszczem Mariuszem Książkiem. Tekst oddania nawiązuje do tekstu z roku 1949, powtórzonego potem w roku 1971.
Niech św. Józef czuwa nad nami w tych niełatwych czasach a i my często zwracajmy się do niego po pomoc.
Nabożeństwa do św. Józefa odbywają się w każdą środę po Mszach o godz. 11.00 i 18.00.