1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
  • 23 września w poniedziałek: Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera;
  • 25 września w środę: Wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera;
  • 27 września w piątek: Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera;
  • 28 września w sobotę: Wspomnienie św. Wacława, męczennika.
  1. W najbliższą sobotę w kaplicy św. Maksymiliana o godz. 9.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i naszej Ojczyzny; także w tym dniu odbędzie się kolejny Zjazd Środowisk Kolbiańskich. Mszy św. o godz. 12.30 będzie przewodniczył ks. prałat gen. bryg. w st. spocz. Sławomir Żarski, natomiast na godz. 18.00 zapraszamy na Eucharystię, która będzie sprawowana o beatyfikację Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  2. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 19.00 i na nabożeństwie po Mszy świętej modlić się będziemy o łaskę uzdro­wienia duszy i ciała. Zapraszamy na wspólną modlitwę.