• 16 września w poniedziałek: Wspomnienie świętych męczenników: Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa;
  • 17 września we wtorek: Święto Stygmatów św. Franciszka z Asyżu
  • 18 września w środę: Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski;
  • 19 września: Święto św. Józefa z Kupertynu, prezbitera;
  • 20 września w piątek: Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy;
  • 21 września w sobotę: Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;

1. Dziś po Mszy o godz. 11.30, w domu parafialnym, odbędzie się spotkanie rodziców dzieci, które w roku 2019 r. przystąpią po raz pierwszy do spowiedzi i Komunii św.
  2. Za tydzień, 22 września, w niedzielę, spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców odbędzie się po Mszy św. o godz. 10.00 w domu parafialnym.
  3. W sobotę 21 września organizujemy parafialną pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Świętej Rodziny w Miedniewicach. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w pątniczym szlaku szczególnie rodziny naszej parafii, by wspólnie modlić się o świętość życia dla nich. Wyjście nastąpi o godz. 7.00 rano sprzed bazyliki. Powrót z Miedniewic autokarem.
  4. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Grażyna Stachura, l. 68 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…