II Niedziela w ciągu roku – 20.01.2019

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
  • 21 stycznia w poniedziałek: Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy;
  • 24 stycznia w czwartek: Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
  • 25 stycznia w piątek: Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła;
  • 26 stycznia w sobotę:Wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;

  1. Dziś po Mszach św. będzie można otrzymać ulotkę z informacjami o możliwości przekazania 1% z rozliczenia podatkowego na Parafialny Zespół Caritas w Niepokalanowie. Już teraz za wsparcie tej inicjatywy z serca dziękujemy.
  2. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18.00 i na nabożeństwie po Mszy św. modlić się będziemy o łaskę uzdrowienia duszy i ciała. Nabożeństwu będzie przewodniczył o. Joseph Vadakkel z Indii –  misjonarz Kongregacji Przenajświętszego Sakramentu. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
  3. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Marianna Rybak l. 94 z Teresina.Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…