Niedziela Objawienia Pańskiego – 6.01.2019

  1. We wtorek, 8 stycznia, mija 125. rocznica urodzin i chrztu  św. Maksymiliana Marii Kolbego. Z tej racji po Mszy św. o godzinie 11.00 w sali św. Bonawentury odbędzie się projekcja filmu „Dwie korony” w reż. Michała Konrada. Wstęp wolny. Zapraszamy. 

  1. Zapraszamy na spotkanie dorosłych rycerzy Niepokalanej, które odbędzie się w sobotę, 12 stycznia w Domu Parafialnym o g. 19.00.
  2. W sobotę odbędzie się Nocna pielgrzymka z Miedniewic do Niepokalanowa oraz nocne czuwanie w kaplicy św. Maksymiliana. Msza święta poranna w niedzielę będzie sprawowana w bazylice o godz. 5.45.
  3. Zachęcamy do nabycia styczniowego numeru „Rycerza Niepokalanej”. Tematem głównym tego numeru jest „Kościół”. Swoimi refleksjami podzielili się: Grzegorz Górny, Wincenty Łaszewski i ks. Marek Gancarczyk, były redaktor naczelny „Gościa Niedzielnego”.  Polecamy także artykuł o kolejnej rocznicy urodzin i chrztu św. Maksymiliana.
  4. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Ryszard Wróblewski, l. 71 z Teresina, śp. Krystyna Smolarek, l. 88 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…