• 25 września we wtorek: Wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera;
  • 27 września w czwartek:Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera;
  • 28 września w piątek:Wspomnienie św. Wacława, męczennika;
  • 29 września w sobotę: ŚwiętoŚwiętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela;

1. Dziś kazania na wszystkich Mszach św. głosi ks. Bolesław Szulc z Warszawy wprowadzając nas w tematykę adoracji Eucharystycznej. Po Mszach św. można nabyć książki ks. Tadeusza Dajczera pt: „Sakrament obecności” i „Nieodkryty dar”, będące cegiełką na kaplicę adoracji.
  2. W przyszłą sobotę odbędzie się kolejny Zjazd Środowisk Kolbiańskich. Mszy św. o godz. 12.30 będzie przewodniczył Abp Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-Kamieński.
  3. W piątek28 września o godz. 18.00 zapraszamy na Eucharystię, która będzie sprawowana o beatyfikację Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  4. Za tydzieńpodczas Mszy św. o godz. 19.00 i na nabożeństwie po Mszy świętej modlić się będziemy o łaskę uzdro­wienia duszy i ciała. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 00 odbędzie się w domu parafialnym spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej wraz z rodzicami.
  6. Koło Przyjaciół Radia Maryja w dniach 13–14 października organizuje pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Św. Lipki i Stoczka Warmińskiego. Autokar wyjeżdża z Sochaczewa przez Chodaków, Zawady do Niepokalanowa. Koszt pielgrzymki 180 zł. Więcej informacji na temat pielgrzymki oraz kontakt w programie który jest umieszczony na plakacie w gablocie.