XI Niedziela w ciągu roku – 17.06.2018

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
  • 21 czerwca w czwartek: Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
  • 24 czerwca w niedzielę: Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

  1. Nabożeństwa czerwcowe w naszej bazylice odprawiamy w niedziele o godz. 17.00, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.30.
  2. W piątek 22 czerwca, o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. w bazylice na zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Teresinie i w Paprotni, młodzież z klas gimnazjalnych w Teresinie oraz z Zespołu Szkół. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców.
  3. Koła Przyjaciół Radia Maryja organizuje w dniu 8 lipca Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Informacje i zapisy u p. Danuty Dmoch (tel. 728 464 508).
  4. Każdy z nas może mieć udział w powstającym w naszej Bazylice Światowym Centrum modlitwy o pokój – kaplicy wieczystej adoracji poprzez złożenie ofiary pieniężnej. Intencje przy tej okazji składane zostaną umieszczone w kapsule i wmurowane pod ołtarzem adoracji. Uroczyste poświęcenie kaplicy pokoju odbędzie się 1 września br. o godz. 12.00.