1. Dziś w liturgii Kościoła obchodzimy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Ponadto w tym tygodniu będziemy obchodzić:
  • 27 czerwca w środę: Wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy;
  • 28 czerwca w czwartek: wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
  • 29 czerwca w piątek: uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.

  1. Udającym się na wakacje i urlopy życzymy wielu łask Bożych, opieki Niepokalanej, Bożego błogosławieństwa na każdy dzień, dobrej pogody i wspaniałego wypoczynku. W czasie urlopu i odpoczynku wakacyjnego pamiętajmy o obowiązku niedzielnej Eucharystii i codziennej modlitwie.
  2. Dzisiaj także podczas Mszy św. o godz. 19.00 i na nabożeństwie po Mszy świętej modlić się będziemy o łaskę uzdro­wienia duszy i ciała. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. W piątek w naszej bazylice pod chórem został zamontowany nowy konfesjonał. Jest on zamykany i wygłuszony, posiada oddzielne pomieszczenie dla spowiednika i penitenta.
  4. W okresie wakacyjnym do naszego Sanktuarium przybywa kilka pielgrzymek pieszych. W sobotę nawiedzą nas pielgrzymi z Radomia.
  5. Od poniedziałku 2 lipca od godz. 9.00 będziemy przyjmować rezerwacje daty i godziny ślubów na rok 2019 narzeczonych mieszkających na terenie naszej parafii. Dla narzeczonych mieszkających poza naszą parafią rezerwacji ślubu będzie można dokonać od 1 sierpnia.
  6. W ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niepokalanów 2018we Wrocławiu, Kino + zaprasza 1 lipca, na projekcję filmu pt. „Moja miłość” w reżyserii Briana Baugha. Czas projekcji 112 minut. Pokaz o godzinie 14.00 w Sali św. Bonawentury. Wstęp wolny.