1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy: we wtorek uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski; w czwartek święto św. Marka, Ewangelisty;
  2. Od poniedziałku do czwartku odbędą się kolejne próby dla dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Św. Odbywać się będą one w dwóch turach o godz. 16.00 i o godz. 17:00.
  3. W sobotę odbędzie się Spotkanie Apostolatu Margaretka oraz Grup i Wspólnot Modlących się za Kapłanów. Rozpoczęcie o 9.00 w sali św. Bonawentury. W programie o 11.00 Msza św., dwie konferencje, słowo krajowego opiekuna Apostolatu oraz ciepły posiłek. Zakończenie Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W sobotę w domu parafialnym o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.
  5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 29 września
    – 6 października, więcej informacji można uzyskać w zakrystii.
  6. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  7. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Leszek Traczyk l. 68 z Teresina; Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…