w poniedziałek wspomnienie św. Mikołaja Tavelicia i Towarzyszy,
    w czwartek Święto św. Elżbiety Węgierskiej, w piątek wspomnienie
    bł. Karoliny Kózkówny i w sobotę wspomnienie bł. Salomei.
  2. W sobotę w Kaplicy św. Maksymiliana o godz. 9.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i naszej Ojczyzny.
  3. W sobotę zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza młodzież na kolejny Wieczór Uwielbienia. Modlitwę rozpoczniemy o godz. 19.30 w sali na górze Domu Parafialnego. Będzie także możliwość spowiedzi.
  4. W sobotę odbędzie się spotkanie formacji kobiet na temat kryzysów w życiu religijnym. Rozpoczęcie o godz. 9.45 w sali św. Bonawentury,
    o 11.00 Msza św. w intencji kobiet w Bazylice i o 12.15 warsztaty.
  5. W sobotę razem z Fundacją „Solo Dios Basta” zapraszamy także na czuwanie modlitewne z ponowieniem Aktu uznania Chrystusa za Króla
    i Pana
    połączone z premierą filmu o ks. Dolindo Ruotolo. Szczegółowe informacje i program w gablocie.
  6. Za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Podczas wszystkich Mszy świętych w Bazylice będą błogosławione opłatki wigilijne i będzie można je nabyć po każdej Mszy świętej w zakrystii.
    W tym roku opłatki nie będą roznoszone po domach.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Kurs Przedmałżeński. Szczegółowe informacje co do zapisów znajdują się na stronie internetowej parafii.
  8. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w dni powszednie przez cały listopad podczas nabożeństwa o godz. 17.30 oraz
    w ich intencji odprawiane są Msze święte o godz. 18.00.
  9. Dzisiaj po Mszach można złożyć ofiarę na pomoc Kościołowi na Ukrainie. Puszki znajdują się na balustradzie przy ołtarzu.
  10. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Teresa Piotrowska, l. 90 z Topołowej i śp. Jarosław Pawoniak, l. 81 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…