1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Paschalisa Baylona, w środę św. Feliksa z Cantalice, w czwartek bł. Elżbietę Różę Czacką, w piątek św. Bernardyna ze Sieny. Jutro obchodzimy Uroczystość św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski i metropolii warszawskiej.
  2. Przy bocznym ołtarzu ponownie widzimy Ikonę Przeczystego Serca Św. Józefa, która od października peregrynuje po domach parafii. Dotychczas odwiedziła mieszkańców Ludwikowa, Serok Wsi i Serok Parceli. Dzisiaj wieczorem przyjmą Św. Józefa pod swój dach mieszkańcy Budek Piaseckich. Niech ten niezwykły czas wizyty Opiekuna Świętej Rodziny napełnia nasze rodziny Bożym pokojem i błogosławieństwem.
  3. Dziś o godz. 16.00 w sali św. Bonawentury odbędzie się spotkanie autorskie z Markiem Orzechowskim poświęcone książce „Bardzo Subiektywny Przewodnik Historyczny„. Jest to pierwsza publikacja Radia Niepokalanów, która powstała na prośbę Słuchaczy, zainteresowanych audycją o tej samej nazwie. Znajdziemy w niej historie związane z Niepokalanowem i św. Maksymilianem, ale także propozycje lokalnych historycznych wypraw w okolice Sochaczewa, Młodzieszyna czy Teresina. Na spotkaniu będzie można porozmawiać z autorem i nabyć książkę. Wydarzenie ma charakter otwarty.
  4. W sobotę o godz. 8.00 będzie sprawowana Msza święta w Kaplicy św. Maksymiliana w intencji Radia Maryja, TV Trwam i naszej Ojczyzny.
  5. W sobotę spotkanie formacyjne dla kobiet rozpocznie się o godz. 11.00 Mszą św., po niej konferencja i warsztaty o tym, jak pozbyć się lęków. Zakończenie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  6. Koło Przyjaciół Radia Maryja przy naszej parafii zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy na uroczystości rocznicowe Radia Maryja i do sanktuarium w Gidlach w dniu 10 lipca. Szczegóły i kontakt są umieszczone w gablocie.
  7. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp.  Marek Czopek, l. 59 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…