1. Za tydzień 31 października zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, po której modlić się będziemy o uzdrowienie duszy i ciała.
  2. Nabożeństwa różańcowe sprawowane są codziennie dla dzieci i młodzieży o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej. Zakończenie różańca dla dzieci w piątek.
  3. Także w piątek po różańcu o godz. 17:30, zapraszamy dzieci na „Bal Wszystkich Świętych” do domu parafialnego. Zapewniamy dobrą zabawę, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. To spotkanie ma przybliżyć dzieciom temat zbawienia i obcowania Świętych, które jest głównym motywem Uroczystości Wszystkich Świętych. Dzieci zachęcamy do przebrania się za postać wybranego świętego. Jednocześnie przypominamy, że sprzeczny z wiarą katolicką jest udział w zabawach Halloween (czyt.: Helołin) promujących kulturę śmierci.
  4. W uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada porządek Mszy św. niedzielny. Informujemy, że w tym roku Msza św. o godz. 13:00 będzie sprawowana zarówno na cmentarzu parafialnym jak i w bazylice. Na cmentarzu po Mszy św. wyruszy procesja. Przypominamy wiernym, że w Uroczystość Wszystkich Świętych obowiązuje udział we Mszy świętej.
  5. Kartki wypominkowe przyjmujemy w zakrystii, przy furcie klasztornej i w kancelarii. Prosimy o wyraźne, czytelne wypisywanie imion zmarłych oraz podawanie miejscowości zamieszkania rodziny, która poleca ich modlitwie Kościoła.
  6. 5 listopada podczas Mszy św. o godz. 18:00 rozpoczniemy parafialne rekolekcje Betayfikacja33 „Wszystko postawić na Maryję” z fragmentami nauczania
    bł. Prymasa Wyszyńskiego oraz Matki Róży Czackiej przygotowujące nas do całkowitego oddania się Panu Jezusowi przez Maryję. Rekolekcje zakończymy 8 grudnia. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. wysłuchamy świadectwa wraz z zaproszeniem do rekolekcji przedstawiciela Fundacji Tota Tua. Będzie możliwość nabycia książek z materiałami rekolekcyjnymi. Więcej informacji na stronie batyfikacja33.pl
  7. Trwają prace remontowe kaplicy na cmentarzu parafialnym. Za ofiary złożone na ten cel składamy serdeczne „Bóg zapłać!”
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Adam Kamiński l. 73 z Nowej Piasecznicy, śp. Jerzy Reszczyński l. 70 z Teresina, śp. Adrian Sałaciński l. 29 z Teresin Gaj, śp. Magdalena Kozioł l. 87 z Teresina, Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…