1. W środę rozpoczęła się peregrynacja Ikony Przeczystego Serca Św. Józefa po rodzinach naszej Parafii. Szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej lub na stronie internetowej parafii.
  2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – święto św. Łukasza, Ewangelisty, we wtorek – bł. Jerzego Popiełuszki, w środę – św. Jana Kantego, w czwartek – bł. Jakuba Strzemię, w piątek – św. Jana Pawła II i w sobotę – św. Jana Kapistrana.
  3. Dzisiaj o godz. 11.00 Mszą świętą w archikatedrze warszawskiej rozpoczyna się Synod w Archidiecezji Warszawskiej. W Mszy inauguracyjnej biorą udział również przedstawiciele naszej parafii.
  4. We wtorek zapraszamy na obchody IV Narodowego Dnia Duchownych Niezłomnych. Szczegóły w gablocie i na stronach internetowych parafii
    i klasztoru.
  5. W sobotę o godz. 8.00 w Kaplicy św. Maksymiliana Msza w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Tego dnia także spotkanie formacji kobiet z cyklu „Świętość w zwyczajności”. Szczegóły na Facebook-u: świętość w zwyczajności.
    W Domu Parafialnym o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Duszpasterstwa Małżeństw.
  6. W księgarni i kiosku jest do nabycia książka wydana z okazji 50. rocznicy beatyfikacji o. Maksymiliana autorstwa o. prof. Celestyna Napiórkowskiego pt. „Mój św. Maksymilian”.
  7. Kartki wypominkowe przyjmujemy w zakrystii, przy furcie klasztornej i w kancelarii. Prosimy o wyraźne, czytelne wypisywanie imion zmarłych oraz podawanie miejscowości zamieszkania rodziny, która poleca ich modlitwie Kościoła.
  8. Trwają prace remontowe kaplicy na cmentarzu parafialnym. Za ofiary złożone na ten cel składamy serdeczne „Bóg zapłać!”
  9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Stanisława Żakowska, l. 81 z Paprotni. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…