1. W sobotę o godz. 8.00 w Kaplicy Sanktuarium św. Maksymiliana będzie sprawowana Msza święta w intencji Radia Maryja, TV Trwam i naszej Ojczyzny.
  2. W dniach od 25 do 26 września organizowana jest pielgrzymka do Świętej Lipki, Stoczka Warmińskiego i Gietrzwałdu. Koszt 220 zł. Szczegółowy program i kontakt w gablocie przed Bazyliką.
  3. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki „Zaułek Aniołów” znajdującej się za domem parafialnym.
  4. Trwają prace remontowe w kaplicy na cmentarzu parafialnym. Informacje szczegółowe nt. remontu znajdują się na ulotkach wyłożonych pod chórem. Za ofiary złożone na ten cel składamy serdeczne „Bóg zapłać!”
  5. Przy naszej parafii powstała Grupa Anonimowych Alkoholików pod nazwą „Bezpieczna Przystań”. Osoby uzależnione od alkoholu, które chciałyby uzyskać skuteczną pomoc w wyjściu z nałogu, będą mogły uczestniczyć w takich spotkaniach w każdą niedzielę o godz. 17.30 w Domu Parafialnym – wejście od strony torów. Pierwsze spotkanie odbędzie się już dzisiaj.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Robert Michalczyk, l. 22 z Paprotni i śp. Helena Kamionka, l. 98 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…