1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:

• 6 lipca w środę: Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki Dzieł Misyjnych;
• 8 lipca w piątek: Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
• 9 lipca w sobotę: Wspomnienie świętych Męczenników: Mikołaja Picka, Willada i Towarzyszy.

2. Dziś o godz. 16.00 będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.

3. Dziś z racji I niedzieli miesiąca nabożeństwo o godz. 17.00 będzie połączone z procesją eucharystyczną. Zapraszamy do udziału asystę liturgiczną, ministrantów, biel i dziewczynki sypiące kwiaty.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy świętej wieczornej – Godzina święta.

5. W sobotę zapraszamy wiernych na Apel Maryjny, który odprawiamy o godz. 21.00.

6. W sobotę odbędzie się Nocna pielgrzymka z Miedniewic do Niepokalanowa oraz nocne czuwanie w bazylice. Msza święta poranna w niedzielę będzie sprawowana o godz. 5.45.

7. Za tydzień będziemy zbierać ofiar do puszek na zakup produktów żywnościowych na poczęstunek dla pielgrzymów z Ełku i Warszawy, którzy przybędą do naszego Sanktuarium na początku sierpnia

8. Koło Rodziny Radia Maryja zaprasza w dniu 10 lipca na Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę z okazji 25. rocznicy powstania Radia Maryja. Informacje i zapisy u p. Danuty Dmoch (tel. 728 464 508) lub w kancelarii parafialnej.

9. Dnia 16 lipca w sobotę organizowana jest pielgrzymka do Torunia. Wszelkich informacji można uzyskać w Kaplicy – Sanktuarium św. o. Maksymiliana.
10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Dariusz Małęczyński l. 44 z Teresina i Daniela Broczek l. 71 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…