1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
 • 21 czerwca we wtorek: Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
 • 24 czerwca w piątek: Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 1. Zaproszenie Biskupów do udziału w ŚDM…

 1. W czwartek będziemy obchodzić Dzień Ojca. Swoimi modlitwami obejmijmy wszystkich naszych ojców, zarówno żyjących, jak i zmarłych. Wieczorem zaś o godz. 18.00 Msza wigilijna z uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 1. Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa dziś o godz. 17.00, w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej.
 1. Dziś w Niepokalanowie odbędzie się spotkanie Podwórkowych Kółek Różańcowych. Spotkanie będzie animować Madzia Buczek. O godz. 14.00 na placu przy ołtarzu polowym odbędzie się koncert, a o godz. 15.00 sprawowana będzie Msza Święta.
 1. W środę, 22 czerwca, zapraszamy wolontariuszy ŚDM i rodziny, które zamierzają przyjąć pielgrzymów, na Mszę o godz. 19.00 do kaplicy św. Maksymiliana.
 1. W czwartek, 23 czerwca, z racji zakończenia roku szkolnego o godz. 9.00 w Bazylice zostanie odprawiona Msza św. dla Szkoły Podstawowej w Teresinie, natomiast o godz. 12.00 w kaplicy w Budkach Piaseckich dla tamtejszej szkoły. W piątek zaś o godz. 8.00 w bazylice dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Paprotni, młodzieży z Gimnazjum w Teresinie oraz z Zespołu Szkół. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców.
 1. W sobotę 25 czerwca odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Rozpocznie się o godz. 9.00 w Sanktuarium św. Maksymiliana Mszą świętą w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i Ojczyzny.
 1. W sobotę zapraszamy wiernych na Apel Maryjny, który odprawiamy o godz. 21.00.
 1. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 19.00 i na nabożeństwie po Mszy świętej modlić się będziemy o łaskę uzdro­wienia duszy i ciała. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 1. Młodzież która ukończyła gimnazjum i osoby dorosłe zapraszamy do Niepokalanowa Lasku na rekolekcje ewangelizacyjne w dniach od 9 – 18 lipca. Rekolekcje te rozpoczynają trzy letnią formację w Szkole Nowej Ewangelizacji. Bliższe informacje na stronie internetowej Ośrodka Formacji MI w Niepokalanowie Lasku.
 1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Jadwiga Szawlińska l. 91 z Teresina i śp. Ryszard Jaroń l. 63 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…