1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
 • 13 czerwca w poniedziałek: Święto św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła;
 • 14 czerwca we wtorek: Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika;
 • 15 czerwca w środę: Wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy;
 • 17 czerwca w piątek: Wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
 1. Dzisiaj podczas wszystkich Mszy św. Słowo Boże głosi ks. Stanisław Kania, proboszcz parafii św. Andrzeja Boboli w Rajszewie, w diecezji Warszawsko- Praskiej. Po Mszy św. będzie można nabyć książkę autorską i wesprzeć ofiarą budowę kościoła w Rajszewie.

 1. Tydzień temu zbieraliśmy ofiary do puszek na budowę świątyni pod wezwaniem Opatrzności Bożej w Warszawie. Zebraliśmy 2475 zł. Dziękujemy wszystkim za wsparcie.
 1. Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa dziś o godz. 17.00, w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej.
 1. Dziś po Mszy o godz. 11. 30 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Spowiedzi i Komunii św. Natomiast o godz. 17.30 w domu parafialnym spotkanie osób wyjeżdżających na ŚDM do Krakowa.
 1. We wtorek 14 czerwca w czasie wieczornej Mszy świętej o godz. 18.00 za  przyczyną św. Maksymiliana modlić się będziemy w intencji rodziców i małżonków naszej parafii i pielgrzymujących do naszego Sanktuarium, szczególnie tych, które zawarły sakrament małżeństwa w miesiącu czerwcu.
 1. W sobotę zapraszamy wiernych na Apel Maryjny, który odprawiamy o godz. 21.00.
 1. W przyszłą niedzielę 19 czerwca po Mszy świętej o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca w domu parafialnym.
 1. W przyszłą niedzielę 19 czerwca w Niepokalanowie odbędzie się spotkanie Podwórkowych Kółek Różańcowych. Spotkanie będzie animować Madzia Buczek. O godz. 14.00 na placu przy ołtarzu polowym odbędzie się koncert, a o godz. 15.00 sprawowana będzie Msza Święta.
 1. Zachęcamy, aby złożyć dziś podpisy pod projektem ustawy Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji”. Więcej informacji przy stoliku na placu przed bazyliką.
 1. Dzisiaj o godz. 15.00 na terenie Klasztoru Sióstr Niepokalanek w Szymanowie odbędzie się III Zjazd Pojazdów Zabytkowych im. księcia Władysława Druckiego Lubeckiego.