• Dziś przeżywamy VIII Niedzielę Biblijną, rozpoczynającą obchody Tygodnia Biblijnego w Polsce. Chcemy zwrócić uwagę na Pismo Święte, najważniejszą księgę dla całego Kościoła i dla każdego z nas. Niech w naszym życiu nie zabraknie czasu na jej czytanie.
  • Dziś o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji Polaków zamordowanych w Katyniu i ofiar katastrofy smoleńskiej, po niej nastąpi przejście do pomnika przy bazylice. Mszy św. będzie przewodniczył i kazanie wygłosi O. Prowincjał Wiesław Pyzio.

  • W poniedziałek, 11 kwietnia, w niepokalanowskim klasztorze rozpoczyna się Kapituła Prowincjalna naszej zakonnej prowincji warszawskiej. Czas trwania kapituły, jej przebieg oraz owoce na dalszą posługę Bogu, Kościołowi i wiernym polecamy modlitwie parafian oraz sympatyków naszego klasztoru i Sanktuarium.
  • We czwartek 14 kwietnia w czasie wieczornej Mszy świętej za  przyczyną św. Maksymiliana modlić się będziemy w intencji rodziców i małżonków naszej parafii i pielgrzymujących do naszego Sanktuarium, szczególnie tych, które zawarły sakrament małżeństwa w miesiącu kwietniu w latach ubiegłych.
  • W sobotę przypada 89. rocznica urodzin papieża seniora Benedykta XVI. Zachęcamy do modlitwy w jego intencji, a także w intencjach papieża Franciszka i Kościoła.
  • Spotkanie wolontariatu ŚDM w sobotę o godz. 12.00 w „Zaułku Aniołów”.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca w świetlicy w domu parafialnym.
  • W przyszłą niedzielę zapraszamy uczniów klas III gimnazjum do dolnego kościoła na Mszę św. o godz. 10.00, która będzie sprawowana o światło Ducha Świętego na czas egzaminów.
  • W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Cezary Marciniak,  l. 60 z Teresina, śp.  Zofia Wachowska, l. 82  z Teresina, śp.  Józef Pamięta, l. 85,  z Serok Parceli. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…