1. Dzisiejszą Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Według zwyczaju w Polsce, kolędy śpiewamy do Święta Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej, obchodzonego 2 lutego.
  2. Dnia 8 grudnia ubiegłego roku papież Franciszek ogłosił Rok św. Józefa. W związku z tym zapraszamy na nabożeństwa do św. Józefa przy jego ołtarzu w Bazylice, aby przez cały rok otaczać modlitwą nasze rodziny, Ojczyznę oraz cały Kościół. Nabożeństwa odbywają się w każdą środę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  3. Przed głównym wejściem do Bazyliki trwa remont schodów. Na stoliku pod chórem znajdują się ulotki informacyjne o remontowanych schodach z numerem konta bankowego. Dziękujemy za wszystkie ofiary na ten cel.
  4. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisław Michalski, l. 68 z Teresina i Maria Kijo, l. 67 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…