1. Dziś obchodzimy Niedzielę Świętej Rodziny. Zapraszamy dzisiaj na Mszę świętą i modlitwę o uzdrowienie przed Najświętszym Sakramentem na godz. 00.
  2. W czwartek Mszą św. o godz. 18.00 zakończymy Rok Pański 2020; ze względu na wprowadzone ograniczenia w przemieszczaniu się tradycyjne nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne zostanie odprawione przed Mszą, tj. o godz. 17.30. Msza zakończy się najpóźniej o godz. 18.30. Od godziny 22.00 na kanale NIEPOKALANÓW na You Tube z naszej Bazyliki odbędzie się transmisja on-line adoracji Najświętszego Sakramentu i Mszy św. na przełomie roku sprawowanej tym razem tylko dla zakonników i mieszkańców klasztoru.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej. W I piątek, który przypada w Nowy Rok, spowiedź dla dzieci będzie możliwa podczas każdej Mszy Świętej. Tego dnia porządek Mszy świętych jest taki, jak w niedziele. Z posługą do chorych naszej parafii udamy się w piątek 8. stycznia.
  4. W piątek 1 stycznia od godz. 19.00 w kaplicy św. Maksymiliana odbędzie się czuwanie modlitewne przed pierwszą sobotą.
  5. W sobotę 2 stycznia odbędzie się Spotkanie „Oddaj się Maryi”. Zawierzenie Niepokalanej odbędzie się na każdej mszy św. Po mszy św. o 11.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi i o 13.40 konferencja.
  6. Przed głównym wejściem do Bazyliki trwa remont schodów. Na stoliku pod chórem znajdują się ulotki informacyjne o remontowanych schodach z numerem konta bankowego. Dziękujemy za wszystkie ofiary na ten cel.