1. Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 18.30; zaś nabożeństwo Gorzkich Żalów w niedziele o godz. 17.00, kazania pasyjne w tym roku głosić będzie o. Tomasz Szok. Zapraszamy także na Msze święte połączone z jutrznią – brewiarzową modlitwą Kościoła, w dni powszednie o godz. 6.00.
  1. Darem wielkopostnego okresu i wyrazem naszej miłości względem bliźnich niech będą również złożone produkty spożywcze i chemiczne dla najbardziej potrzebujących. Kosze na te produkty będą wystawione przy ołtarzu św. Antoniego. Rozdzielaniem tych darów zajmie się nasz parafialny Caritas. Za każdy dar złożony z serca mówimy: Bóg zapłać!

  1. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do oznaczonej puszki przy wyjściu z bazyliki. W intencji wszystkich Ofiarodawców modlić będziemy się na Mszy świętej w Wigilię Paschalną.
  1. Przypominamy, że dziś rozpoczyna się Kurs nauk przedmałżeńskich. Spotkania odbywać się będą w niedzielę o godz. 15.00 w sali Domu Parafialnego.
  1. W najbliższą sobotę, 11 marca, od godz. 8.00 zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn do pomocy przy rozbiórce szopki.
  1. Zapraszamy na spotkanie dorosłych rycerzy Niepokalanej, które odbędzie się w sobotę, 11 marca w Domu Parafialnym o g. 19.00. 
  1. Również w sobotę odbędzie się Nocna pielgrzymka z Miedniewic do Niepokalanowa. Osoby, które chciałyby się udać do Miedniewic autokarem proszone są o kontakt z p. Anną Włodarczyk (Tel. 889 590 461). Wyjazd sprzed bazyliki o godz. 20.00. Msza św. poranna w niedzielę będzie sprawowana o godz. 5.45. 
  1. Zachęcamy do nabycia marcowego numeru „Rycerza Niepokalanej”. Jest on poświęcony modlitwie różańcowej. Autorzy tekstów dzielą się swoim świadectwami na temat modlitwy pomagając Czytelnikowi wniknąć w jej duchowość.
    W najnowszym „Rycerzu” także wywiad z aktorem Dariuszem Kowalskim oraz ciekawy tekst Tomasza Terlikowskiego: „Menedżer – Św. Maksymilian „. Zapraszamy do lektury.
  1. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisław Wiśniewski l.  62 z Nowej Piasecznicy, śp. Bogusław Rotuski l. 74 z Granic. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…