1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek Święto św. Bonawentury, we wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel, w czwartek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, w piątek wspomnienie bł. Męczenników Achillesa Puchały i Hermana Stępnia, patronów Domu Parafialnego.
  2. Dzisiaj po wszystkich Mszach zbieramy ofiary do puszek na zakup produktów żywnościowych na poczęstunek dla pielgrzymów z Ełku i Warszawy, którzy przybędą do naszego Sanktuarium na początku sierpnia. Puszki znajdują się na balaskach. Za hojność serca składamy serdeczne Bóg zapłać!
  3. W sobotę o godz. 9.00 będzie sprawowana Msza święta w Kaplicy
    św. Maksymiliana w intencji Radia Maryja, TV Trwam i naszej Ojczyzny.
  4. Koło Przyjaciół Radia Maryja przy naszej parafii zaprasza na pielgrzymkę do Świętej Wody, Augustowa, Wilna i Studzienicznej na Różaniec na wodzie w dniach 12-15.08.2024 r. Jest jeszcze 7 wolnych miejsc. Program szczegółowy i kontakt w gablocie przy Bazylice i na tablicy przy bramie.
  5. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności: śp.  Marianna Pomarańska, l. 87 z Teresina oraz śp. Halina Pytka, l. 88 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…