1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, we wtorek Święto św. Marka Ewangelisty, w piątek wspomnienie dowolne św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, w sobotę Święto św. Katarzyny Sieneńskiej a zarazem Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II Wojny Światowej.
  2. W sobotę 29 kwietnia odbędzie się VI Niepokalanowskie Spotkanie Apostolatu Margaretka, osób i wspólnot modlących się za kapłanów. Rozpoczęcie o godz. 9.00 na placu przed ołtarzem polowym. W programie dwie konferencje o. Piotra Bielenina z Krakowa o św. Maksymilianie, różaniec za kapłanów, świadectwa i prezentacje grup. Eucharystii o godzinie 11.00 będzie przewodniczył prowincjał o. Grzegorz Bartosik, a kazanie wygłosi opiekun krajowy Apostolatu, ks. Bogusław Nagel. Zakończenie Koronką do Bożego Miłosierdzia o 15.00.
  3. W sobotę o godz. 19.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie rycerzy Niepokalanej.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie.
  5. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.