1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek wspomnienie
    św. Franciszka Salezego, w środę święto Nawrócenia św. Pawła, w czwartek wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa, w sobotę wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
  2. Jutro przypada 10. rocznica śmierci Ks. Kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski.
  3. W sobotę o godz. 19.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie formacyjne Rycerzy Niepokalanej.
  4. Zapraszamy do naszej bazyliki na wspólne kolędowanie. Koncert odbędzie się za tydzień w niedzielę o godz. 17.00. Wystąpi nasza parafialna dziecięca schola „Słoneczka Niepokalanej” pod kierunkiem s. Kasjany Konkolewskiej i p. Anny Śniadoch oraz Chór Kameralny Bazyliki
    w Niepokalanowie. Dyryguje p. Paweł Ambroziak.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą
    o uzdrowienie
    duszy i ciała.
  6. W przedsionku Bazyliki wystawiony jest kosz, do którego można wrzucać palmy poświęcone ubiegłego roku w Niedzielę Palmową. Zostaną one spalone a popiół z nich posłuży do posypania głów w Środę Popielcową.
  7. Przez cały styczeń kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku jedynie przed południem w godz. 9.00-10.30.
  8. Po Mszy św. przy ołtarzu św. Franciszka odbędzie się poświęcenie dewocjonaliów.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana: śp. Grzegorz Pietrusiewicz, l. 64 z Teresina. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…