1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek Święto
    Św. Jakuba, Apostoła, we wtorek wspomnienie Świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP, w piątek wspomnienie Świętych Marty, Marii i Łazarza.
  2. W przyszłą niedzielę gościć będziemy p. Romana Ziębę, który w ramach ogłoszeń podzieli się z nami krótkim świadectwem swojej pokutnej pieszej pielgrzymki przez Stany Zjednoczone od San Francisco do Nowego Jorku.
  3. Wszystkich, którzy pragną włączyć się we wspólne pielgrzymowanie
    z naszej parafii w grupie brązowej Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej, informujemy, że zapisy dokonują się jedynie za pośrednictwem strony www.wapm.waw.pl. Szczegóły również na stronie internetowej naszej parafii.
  4. Za chwilę zostanie odmówiona modlitwa błogosławieństwa kierowców i pojazdów a bezpośrednio po Mszy nastąpi pokropienie pojazdów wodą święconą na parkingach przy domu parafialnym i przed Bazyliką. Także jutro po Mszach o godz. 11.00 i 18.00 będzie można poświęcić swoje pojazdy.
  5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Bogusław Chojnowski, l. 75 z Serok Parceli. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…