1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Ireneusza, w środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 19.00 i adoracji modlić się będziemy o łaskę uzdro­wienia duszy i ciała.
  3. W I piątek zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do spowiedzi przez cały dzień i do uczestnictwa we Mszy św. i Komunii wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  4. W przyszłą niedzielę gościć będziemy p. Annę Krogulską, która pod koniec wszystkich Mszy świętych opowiadać będzie o tajemnicach, jakie skrywa w sobie Całun Turyński.
  5. Udającym się na wakacje i urlopy życzymy wielu łask Bożych, opieki Niepokalanej, Bożego błogosławieństwa na każdy dzień, dobrej pogody i wspaniałego wypoczynku. W czasie urlopu i odpoczynku wakacyjnego pamiętajmy o obowiązku niedzielnej Eucharystii i codziennej modlitwie.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
    śp. Daniela Ołdakowska, l. 91 z Nowej Piasecznicy i śp. Jerzy Czuchara, l. 70 z Teresina Gaju. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…