1. Dzisiaj Nabożeństwo Czerwcowe zostanie odprawione po Mszy Świętej o godz. 19.00.
  2. Przez kolejne 8 dni po Bożym Ciele, także w sobotę, Nabożeństwo Czerwcowe będzie połączone z procesją wokół Bazyliki po Mszy o godz. 18.00. W niedzielę procesja będzie jak zwykle o godz. 17.00. Zapraszamy biel, asystę, dzieci z klas trzecich i czwartych w strojach komunijnych oraz młodzież do niesienia sztandarów i feretronów.
  3. Na jutrzejszy piątek na terenie naszej archidiecezji została udzielona dyspensa od zakazu spożywania pokarmów mięsnych.
  4. Zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia, podczas którego będziemy modlić się o Dary Ducha Świętego oraz o pokój na świecie za wstawiennictwem bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Wyjątkowo w tym miesiącu Wieczór Uwielbienia będzie w piątek o godz. 20.00 w sali na górze domu parafialnego.
  5. Za tydzień w piątek 24 czerwca w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy do Bazyliki na Mszę Świętą o godz. 20.00 a po niej na Apel Jasnogórski, po którym przed Najświętszym Sakramentem dokonamy uroczystego poświęcenia siebie Sercu Jezusa i Maryi oraz akt uznania Jezusa Chrystusem Królem i Panem swojego serca, małżeństwa, rodziny i Ojczyzny.