1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek – Święto Katedry św. Piotra, w środę – wspomnienie św. Polikarpa.
  2. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 18.00 i na nabożeństwie tuż po niej modlić się będziemy o łaskę uzdrowienia duszy i ciała.
  3. Ze względu na transmisję telewizji EWTN w Kaplicy św. Maksymiliana od trzech lat jest sprawowana Msza św. o godz. 7.00. Obecnie EWTN wchodzi na multipleks. Dlatego od Środy Popielcowej Msza św. dla tej telewizji będzie transmitowana z Bazyliki o godz. 11.00. W związku z tą zmianą organizacyjną od 2 marca Msza św. o godz. 7.00 będzie sprawowana już nie w kaplicy św. Maksymiliana, ale w Bazylice – jak dawniej.
  4. We wtorek 22 lutego skauci i harcerze na całym świecie obchodzą Dzień Myśli Braterskiej. Zapraszamy harcerzy, skautów, instruktorów oraz przyjaciół na msze św. w tym dniu na godz. 19:00 do kaplicy św. Maksymiliana.
  5. W czwartek 24 lutego zapraszamy dzieci i młodzież na bal karnawałowy. Początek zabawy o godz. 17:00 w domu parafialnym. Obowiązują przebrania, ale tylko za pozytywne postacie. Obiecujemy dobrą zabawę, dużo konkursów z nagrodami i 350 pączków do zjedzenia. Zabawa dla młodzieży od godz. 19:30.
  6. Dobiegają końca prace związane z wymianą urządzeń elektrycznych i systemu sterowania w Misterium Męki Pańskiej. Po odnowieniu na figurkowy spektakl o męce Pana Jezusa zapraszamy w Środę Popielcową po Mszach św. o godz. 11.00 i 18.00.
  7. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Adela Dzikowska lat 101 z Serok Wsi, śp. Maria Pawlicka l. 86 z Teresina, Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…