1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę – święto św. Elżbiety Węgierskiej, w czwartek – bł. Karoliny Kózkówny, w piątek – bł. Salomei i w sobotę – św. Rafała Kalinowskiego.
  2. Za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Podczas wszystkich Mszy świętych w bazylice będą błogosławione opłatki wigilijne i będzie można je nabyć po każdej Mszy świętej w zakrystii. W tym roku opłatki nie będą roznoszone po domach. Po Mszach odbędzie się zbiórka do puszek na finansowanie dzieł pomocowych w czasie kryzysu migracyjnego.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Kurs Przedmałżeński. Szczegółowe informacje co do zapisów znajdują się na stronie internetowej parafii.
  4. W sobotę odbędzie się Spotkanie Formacyjne Kobiet. Rozpoczęcie o 11.00 Mszą św.; po niej konferencja, warsztaty i modlitwa.
  5. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w dni powszednie przez cały listopad podczas nabożeństwa o godz. 17.30 oraz w ich intencji odprawiane są Msze święte o godz. 18.00.
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Adrian Kamiński, l. 30 z Teresina, śp. Bolesław Malewski, l. 81 z Granic i śp. Leszek Matela, l. 73 z Granic. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…