1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w środę – św. Leona Wielkiego, w czwartek – św. Marcina z Tours, w piątek – św. Jozafata i w sobotę – Świętych Pierwszych Męczenników Polskich.
  2. W środę 11 listopada obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. dziękczynną za beatyfikację bł. Stefana Wyszyńskiego a po niej o godz. 19.15 Koncert w hołdzie św. Janowi Pawłowi II. Szczegóły wydarzenia na stronie internetowej NIEPOKALNOW.PL. Koncert będzie transmitowany przez TV Republika, Radio Niepokalanów i NiepokalanówTV.
  3. W sobotę w kaplicy św. Maksymiliana o godz. 20.30 rozpocznie się czuwanie modlitewne. Odjazd pielgrzymów do Miedniewic na Nocną Pielgrzymkę Pokutną o 20.00 spod Domu Parafialnego. Zapisy u p. Anny Włodarczyk (tel. w gablocie).
  4. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w dni powszednie przez cały listopad podczas nabożeństwa o godz. 17.30 oraz w ich intencji odprawiane są Msze święte o godz. 18.00.
  5. OGŁOSZENIE O. REDAKTORA „RYCZERZA NIEPOKALANEJ”
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana: Magdalena Anyszkiewicz, l. 63, z Nowej Piasecznicy. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…