W związku z tym, że w najbliższą niedzielę niepokalanowska Bazylika będzie zamknięta dla liturgii z udziałem wiernych, zachęcamy do udziału we Mszy św. w innym parafiach naszego dekanatu, czy też w pobliskim Sochaczewie.
Msze św. w kaplicy w Niepokalanowie-Lasku w najbliższą niedzielę o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 16.00, 19.00. Transmisje Mszy św. z Bazylik (bez udziału wiernych) na naszym kanale na YouTube o godz. 8.30 (także Radio Niepokalanów), 13.00 (także Radio Niepokalanów), 19.00.
Pozostaje cały czas w mocy dyspensa O. Proboszcza dla parafian od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy św. dla tych, których uczestnictwo w Mszy wiąże się z poważnymi trudnościami.
Cały czas przełożony klasztoru współpracuje z właściwymi służbami sanitarno-epidemiologicznymi. Dalsze działania i okres kwarantanny w Niepokalanowie są uzależnione od decyzji powyższych służb, które monitorują rozwój sytuacji.
W tej trudnej dla nas sytuacji pragniemy wszystkich, Drogich nam Parafian i Pielgrzymów, zaprosić do duchowego pielgrzymowania do Matki Bożej Niepokalanej, by wypraszać potrzebne łaski, zwłaszcza oddalenie od nas epidemii. Dziękujemy wszystkim wiernym, którzy w tej trudnej chwili wyrażają pod naszym adresem słowa wsparcia, modlą się i są z nami w duchowej łączności. Bóg zapłać!
Matko Boża Niepokalana, pomagaj nam nieustannie! Św. Maksymilianie, módl się za nami.

o. Sebastian Bielski